Mes išklausome savo pacientus ir taikome asmeninį, geriausiai jų lūkesčius tenkinantį gydymą!

 

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

 Estetinis plombavimas tai procedūra, po kurios neestetiškai atrodantys dantys vėl tampa gražūs, lygūs ir natūraliai balti.

 

Estetinis plombavimas rekomenduojamas kai:

·        Dantys yra nusidėvėję, nutrupėję ar nulūžę;

·        Dantys yra pakeitę savo natūralią spalvą dantims (pageltę, parudavę).

·        Dantys kurie yra pažeisti ėduonies;

·        Kai dantys išdygę lanke netaisyklingai ir yra  nežymus dantų susigrūdimas;

·        Reikalingas dantų atstatymas po įvairių traumų;

·        Reikia šalinti tarpus tarp dantų (diastema);

·        Kai norima patobulinti priekinių dantų formą, ilgį, spalvą.

 

Estetinio plombavimo privalumai:

 • Tausojami natūralūs danties audiniai;
 • Greitas rezultatas - estetinis plombavimas atliekamas per vieną ar kelis vizitus;
 • Jei restauracija nuskyla, atliekamos greitos korekcijos, paprastai – per vieną vizitą;
 • Ypač tinka vaikams ir paaugliams, jei nuskyla vienas ar keli dantys.

 

Vieno vizito pas gydytoją metu galima restauruoti 4-6 dantis. Todėl jau po pirmojo apsilankymo Jūsų  šypsena bus tokia, apie kokią svajojate!

 Estetinio plombavimo trūkumai:

  - ilgainiui dantų „restauracijos“ keičia spalvą;
  - kompozitas atitinka dentino, bet ne emalės fizines ir optines savybes, todėl jis rekomenduojamas tik dentino restauracijai. Tuo tarpu emalei siūlomos keramikos (porceliano) restauracijos;
  - kompozitai linkę kaupti apnašą, tai esant nepakankamai dantų higienai dažnai stebimas paviršinis dantenų uždegimas.;
  - greitai praranda natūralų blizgesį, todėl į metus bent vieną kartą teks apsilankyti pas odontologą plombų poliravimui;
  - estetinis plombavimas greičiau dėvisi nei keramikiniai vainikėliai ar laminatės.

 Estetinio plombavimo procedūra:

Prieš atliekant estetinį plombavimą, danties ertmė yra kruopščiai išvaloma, pašalinamas pažeistas ir suminkštėjęs danties audinys, pakitusios spalvos audinio dalys. Estetinio plombavimo metu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Estetiniam dantų plombavimui mes naudojame fotopolimerines (šviesoje kietėjančias) plombas, kurių spalvų ir atspalvių gausa leidžia pasiekti idealų plombos pritaikymą prie natūralios danties spalvos. Mūsų naudojama fotopolimerinė plomba pasižymi „chameleono efektu“, t.y. dėl savo optinių savybių, atspindėdama šviesą, ji perima natūralaus danties atspalvį, todėl riba tarp plombos ir danties tampa nepastebima.

 

Platus plombinių medžiagų pasirinkimas, patikimos surišamosios sistemos bei personalo kvalifikacija užtikrins ilgalaikį ir efektyvų estetinį rezultatą!

 Patarimai po estetinio plombavimo procedūros – kad dantys išliktų sveiki ir gražūs kuo ilgesnį laiką:

 ·        Tą dieną, kai Jums atliekamas estetinis plombavimas, pasistenkite nevartoti dažančių produktų (raudono vyno, mėlynių, burokėlių ir pan.).

·        Praėjus 2-4 savaitėms po estetinio plombavimo procedūros, apsilankykite pas gydytoją – odontologą, kad jis patikrintų ir įvertintų dantų būklę, prisitaikymą prie plombavimo medžiagos ir, atsižvelgdamas į Jūsų norus, padarytų reikalingas korekcijas.

·        Laikytis įprastų burnos higienos taisyklių: naudoti minkštą dantų šepetėlį, valytis dantų pasta neturinčia abrazyvių medžiagų (nes jų naudojimas pagreitina dantų paviršiaus susidėvėjimą ir greičiau prarandamas natūralus dantų ir plombų blizgesys), bei prižiūrėti tarpdančius (dantų siūlu arba tarpdančių šepetėliais).

·        Rekomenduojama 2 kartus per metus pasitikrinti dantis pas gydytoją – odontologą ir atlikti poliravimą tų dantų, kuriems buvo atliktas estetinis plombavimas.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie