Mes išklausome savo pacientus ir taikome asmeninį, geriausiai jų lūkesčius tenkinantį gydymą!

 

 

 Vaida Pankevičienė

 

 

Gydytoja odontologė. Licencijos Nr. OPL-01953

 

IŠSILAVINIMAS

Gydytoja odontologė 2005 m. baigė Kauno medicinos universiteto Odontologijos fakultetą. 2006 m. baigė internatūrą ir įgijo bendrosios praktikos gydytojos-odontologės kvalifikaciją. Yra Lietuvos Odontologų rūmų narė.

Gydytoja turi didesnę nei 10 metų darbo patirtį bei platų pacientų ratą. Konsultuoja ir atlieka suaugusiųjų  taip pat vaikų pieninių ir nuolatinių dantų ir dantų šaknų terapinį gydymą. Protezuoja nuimamais ir fiksuotais protezais. Atlieka dantų ir dantų šaknų šalinimą. Ypatingai domisi estetine odontologija, nuolatos tobulinasi šioje srityje. Seka odontologijos naujienas, nuolat atnaujina žinias bei tobulina praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose, teorinėse ir praktinėse konferencijose. 

KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS

2007 m. „Profilaktiniai kramtomosios gumos aspektai” „Pakartotinai naudojamų odontologinių instrumentų paruošimas. Pakavimas. Sterilizavimas” 

2008 m. 6 val. „Vaikų dantų ėduonies ir jo komplikacijų gydymo principai“ „Pirmoji pagalba“ 

2008 m. 6 val. „Medicinių atliekų tvarkymas odontologijos įstaigose” „Antibiotikoterapija: amoksiklavulinatų naudojimo indikacijos odontologijoje. Naujos kartos nesteroidiniai priešuždegiminiai analgetikai” „Konfliktų valdymas odontologijos praktikoje” 

2009 m. 8 val. „Odontologo profesinė etika“ „Odontologinių paslaugų sauga“ „Odontologo ir dantų techniko komandinio darbo ir komunikacijos svarba restauracinėje odontologijoje“ 

2009 m. 14 val. „Naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje“ 

2009 m. „Šiuolaikinės ortopedinės odontologijos aktualijos“ „Veido lanko panaudojimas gaminant dantų protezus“

2010 m. 6 val. „Virusinių infekcijų rizika medicininėje praktikoje“ „Fantominis danties skausmas: diagnostikos ir gydymo problemos“ „Periodontologo požiūris į dantų gydymo planavimą ir atliekamų procedūrų eiliškumą“  

2010 m. 7 val. „Infekcijų kontrolės aktualijos” „Paciento teisės ir paciento teisių apsauga. Gydytojų teisės ir pareigos” „Odontogeninio sinuso patologija ir jos diagnostikos ypatumai” „Sausasis sindromas” „Ką pacientas žino apie dantų implantavimą” 

2011 m. 3 val. “Individualios implantų atramos“ 

2012 m. 6 val. „Burnos ligų profilaktika“ „Patalpų, įrenginių ir inventoriaus higiena“ „Tiesioginis priekinių dantų atstatymas, kompozito restauracija beieškant optimalaus sprendimo“  

2013 m. 8 val. „Estetinis priekinių dantų restauravimas stiklo pluošto kaiščiais ir kompozitais. Tiesioginis dantų lanko vieno danties defekto atstatymas stiklo pluošto –kompozitiniu tiltiniu protezu” 

2013 m. 24 val. Tarptautinė gydytojų odontologų konferencija „Stomatologija – BD MJ 2013”  

2013 m. 16 val. „Saugus dantų paruošimas protezavimui. Tikslaus atspaudo nuėmimo metodika” 

2014 m. 8 val. „Odontologijos aktualijos 2014” Klaipėda 

2014 m. 3 val. „Minimalios intervencijos koncepcija” „Didelių danties vainiko defektų restauravimas stiklo pluošto kaiščiais ir kompozitais” 

2017m. 4 val. "Pirmoji medicinos pagalba", Vilnius.

2017m. 24val. Visuotinis odontologų rūmų narių susirinkimas ir Tarptautinis kongresas „Visuomenė ir odontologija: iššūkiai ir sprendimai“. Druskininkai.

2017m. 8val. seminaras "Ortodontinio gydymo tiesinančiomis kapomis kursas", Vilnius.

2018m. 8val. seminaras "Odontologijos aktualijos – 2018". Klaipėda.

 

2018m. 24val. Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narių įgaliotinių susirinkimas (konferencija) ir Rūmų tarptautinis kongresas „Mokslo pažanga šiuolaikinėje odontologijoje“. Druskininkai.

2018 m. 8  val. konferencija "Odontologijos aktualijos 2018 m.", Kaunas.
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie