Mes išklausome savo pacientus ir taikome asmeninį, geriausiai jų lūkesčius tenkinantį gydymą!

 

DANTŲ PAPUOŠALAI

Svajojantiems apie išskirtinai atrodančią šypseną, siūlome iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus ir Europos Sąjungoje sertifikuotus dantų papuošalus. Mūsų klinikoje siūlomi papuošalai yra sukurti specialiai dantims. Tai skaidrūs stiklo kristalai, kurie yra kelių dydžių (1,9mm ir 2,4mm diametro). Šie papuošalai tvirtinami ant pasirinkto danties paviršiaus. Įvairiausių formų ir spalvų produktai, ne tik sukuria subtilų šypsenos vaizdą, bet ir galima paslėpti nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus: pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas. Tačiau jokiu būdu negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms.

 

Dantų papuošalo uždėjimas

Apie pusvalandį trunkanti dantų puošybos procedūra yra visiškai neskausminga ir nedaro jokios žalos žmogaus dantims. Jei pirmosiomis dienomis šie smulkūs papuošalai dar juntami, tai ilgainiui bet kokie pojūčiai kalbant, valgant ar valantis dantis išnyksta ir prie mažų dantų papuošalų visiškai priprantama. 

Papuošalą, Jums panorėjus, galima lengvai pašalinti. Dantų papuošalų pašalinimas, kaip ir uždėjimas, yra visiškai neskausminga ir greita procedūra, po kurios dantų paviršius lieka lygus ir nepažeistas.

 

Ką reikia žinoti ir kaip elgtis po procedūros?

·        Klijuojamas papuošalas gali laikytis ant danties paviršiaus nuo kelių mėnesių iki vienų metų. Papuošalui nukritus reikėtų apsilankyti odontologijos klinikoje, kad būtų pašalintas (lengvai nupoliruotas) likęs klijuojamosios medžiagos sluoksnis.

·        Kad dantų papuošalas kuo ilgiau nenukristų, svarbu ypač kruopščiai rūpintis burnos higiena ir kontroliuoti mitybos įpročius. Vengti rupaus maisto ir neliesti dantų papuošalo rankomis.

·        Jei pacientas, nešiojantis dantų papuošalą, geria daug kavos ar dažnai rūko, nuėmus papuošalą, toje vietoje galimas ypač ryškus danties spalvų kontrastas. Tokiu atveju, siekiant pašalinti spalvų skirtumą, rekomenduotina balinti visus dantis.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie