Mes išklausome savo pacientus ir taikome asmeninį, geriausiai jų lūkesčius tenkinantį gydymą!

 

IMPLANTACIJA

Dantų implantai - tai pažangiausias ir ilgaamžiškiausias prarasto danties atstatymo metodas. Jeigu  Jūsų burnoje trūksta vieno ar kelių dantų -implantavimas padės Jums vėl jaustis patraukliu, visaverčiu žmogumi. Implantas – natūralios danties šaknies pakaitalas, titaninis varžtelis, kuris chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį vietoje iškritusio ar pašalinto danties šaknies. Danties implantai gaminami iš itin patvarios ir patikimos medžiagos – titano, todėl gali tarnauti jums visą gyvenimą.

Implantų privalumai:

Dantų tilteliai ar išimami protezai pakeičia tik viršutinę, matomą danties dalį, tuo tarpu implantai yra vieninteliai įmanomi danties šaknies pakaitalai. Taigi, implantacija yra vienintelis būdas pakeisti visą trūkstamą dantį nauju.

Pagrindinis danties implanto privalumas yra tas, kad, įaugęs į žandikaulį, jis suteikia itin tvirtą pagrindą protezui. Visiškai nejudantys protezai užtikrina natūralią kalbėseną, efektyvų ir neskausmingą kramtymą, maksimalų estetinį rezultatą ir, svarbiausia, pasitikėjimą savimi.

Be to, implantai neleidžia sunykti kaului, kuris, netekus dantų, ilgainiui plonėja. Dantų implantai užtikrina natūralios veido formos išlaikymą ir maksimaliai sumažina nepatogumus, susijusius su dantų praradimu.

Esant situacijai, kai netenkama vieno ar keleto dantų, sraigtinio implanto įsriegimas leidžia išvengti kaimyninių dantų šlifavimo. Tai ypač svarbu, kai šie dantys visai sveiki.

Implantus galima panaudoti ir papildomai efektyviai nuimamų protezų fiksacijai.

Dėmesio, taupieji! Nors iš pirmo žvilgsnio implantai gali pasirodyti brangesni už kitus gydymo metodus, ilgalaikėje perspektyvoje būtent implantai yra ekonomiškesnė investicija. Daugumai žmonių jie tarnauja visą gyvenimą, taigi sutaupoma nemaža pinigų suma, kuri būtų išleista reguliariems išimamų protezų ar tiltų pataisymams.

KROC klinikoje sriegiami aukščiausios kokybės Šveicariški implantai STRAUMANN, turintys viso gyvenimo garantiją!

Aukščiausia kokybė ir išskirtinis dėmesys klientui

STRAUMANN dantų implantai pagaminti Šveicarijoje. Čia – modernioje ir naujausiomis technologijomis aprūpintoje gamykloje – gaminami ne tik visi implantai, bet ir atskiros protezavimo detalės. Darbai vykdomi naudojant specifinius, STRAUMANN inžinierių sukurtus įrenginius, kurių neturi jokios kitos bendrovės. Visus gamybos procesus prižiūri aukščiausio lygio kontrolės sistema, garantuojanti, kad kiekvienas etapas yra kruopščiai tikrinamas, vertinant tiek gamybines medžiagas, tiek gamybos eigą.

Siekdama užtikrinti maksimalią kokybę, STRAUMANN savo implantams suteikia viso gyvenimo kokybės garantiją, kuri yra taikoma net 70 pasaulio šalių, t. y. kvalifikuoto gydytojo pagalba jums bus suteikta visame pasaulyje, o naujas implantas ar protezavimo detalės pristatomos už dyką. STRAUMANN garantuoja – jei pasirinkote juos, jūsų šypsenos ir geros savijautos nebedrums jokie rūpesčiai. Tiesa, garantija nebus suteikta, jei protezavimo darbams rinksitės neoriginalias detales.

Pagrindiniai dantų implantavimo būdai:

·        Konsultacija ir išsamus gydymo plano sudarymas;

·        Chirurginis pasirinkto implanto įsriegimas į kaulą;

·        Kaulo regeneracijos operacija (jeigu būtina);

·        Sinuso pakelimo operacija (jeigu būtina);

·        Protezavimas ant implantų.

Implantacijos operacija

Dantų implantavimas gali pasirodyti labai nemaloni, skausminga, ilga ir varginanti. Bet turime gausybę nustebusių pacientų, po procedūros teigiančių, kad tai visai nėra baisu. Implantacijos operacija daroma taikant vietinę nejautrą, taigi, skausmas nejaučiamas. Paprastai operacija trunka apie 30 minučių, todėl vietinės nejautros visiškai pakanka – pacientas nejaučia skausmo ir tuo pačiu metu gali sekti operacijos eigą. Po operacijos gali atsirasti nedidelis patinimas operuotoje vietoje, tačiau paskirti vaistai ir tinkama priežiūra leidžia jaustis gerai. Paprastai patinimas praeina po trijų dienų, o šį pooperacinį laikotarpį rekomenduojama praleisti namuose.

Dantų implantų priežiūra:

·       Rekomenduojama valyti minkstu dantų šepetėliu ir vaškiniu tarpdančių siūlu kelis kartus per dieną;

·       Vengti kramtyti ypač kietą maistą;

·       Reguliariai lankytis pas savo gydytoją odontologą;

·       Kartą per metus atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą.

Burnos higienos reikšmė

·      Gera burnos higiena turi labai didelę reikšmę jūsų implantų priežiūrai. Pacientas po implantacijos turi ypatingą dėmesį skirti burnos higienai, nes prasta burnos priežiūra, rūkymas – tai pagrindiniai faktoriai, lemiantys nesėkmes net ir tiems pacientams, kurių sveikata puiki.

·      Implantus ir protezus ant jų reikia valyti kasdien dantų šepetėliu, o sunkiau prieinamose vietose – specialiais kūginiais šepetėliais ar tarpdantiniais siūlais. Be to, kas pusmetį būtina profilaktiškai apsilankyti burnos higienisto kabinete.

 

·        Dėl netinkamos burnos higienos galima netekti implantų. Jei burnos higiena nepakankamai gera, ant implantų paviršiaus kaupiasi bakterijos, gali kilti dantenų uždegimas, vadinamas gingivitu. Jei jis neišgydomas, aplink implantą gali imti nykti kaulas.

·        Gydytojas pacientą stebi kelis kartus per metus, o visą likusį laiką žmogus su implantais lieka vienas. Todėl paciento sąmoningumas ypač svarbus.

Asmeninė burnos higiena

Pacientas turi valyti dantis ne mažiau kaip du kartus per dieną. Tam naudojama:

·        Įvairios formos dantų šepetėliai, rekomenduojama – su retais šerelių pluoštaisnenidelemis galvutėmis;

·        Mažai abrazyvinės dantų pastos (nerekomenduojama naudoti balinamųjų dantų pastų). 3. Tarpdančių šepetėliai;

·        Mechaniniai dantų šepetėliai;

·        Higieniniai, purūs tarpdančių siūlai;

·        Burnos irigatoriai;

·        Liežuvio gramdikliai;

·        Chlorheksidino gliukonato ir heksetidino tirpalai (nerekomenduojama nenaudoti higieninių tirpalų, kurių sudėtyje yra etilo alkoholio).

 

KROC specialistai pasiūlys Jums geriausiai tinkantį dantų protezavimo metodą.

Klinikoje atliekami visi dantų protezavimo darbai:

·        dantų protezavimas metalo keramikos ir bemetalės keramikos vainikėliais, laminatėmis;

·        atliekamas dantų protezavimas ant implantų;

·        atliekamas protezavimas įvairių konstrukcijų išimamais protezais, lanko atraminiais protezais bei plokštelėmis.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie