Mes išklausome savo pacientus ir taikome asmeninį, geriausiai jų lūkesčius tenkinantį gydymą!

 

PROFESIONALIOJI BURNOS HIGIENA

Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu pašalinamos viršdanteninės, o taip pat ir plika akimi nematomos podanteninės dantų apnašos, paviršinės išorinės dėmės ir nupoliruojami dantų paviršiai. Kartu pašalinami  apnašose  susikaupę patogeniški mikroorganizmai bei jų išskiriami toksinai.

Nepriekaištinga burnos ertmės higiena – geriausia apsauga nuo dantų ėduonies, gleivinės ir periodonto ligų!

 

Kaip atliekama ši procedūra?

Prieš procedūrą burnos higienistas pirmiausia profesionaliai įvertina dantų ir dantenų būklę, esančius pažeidimus ir jų priežastis. Taip pat įvertina plombų ir protezų būklę bei nustato dantų valymo efektyvumą;

Procedūros metu ultragarsiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais (kiuretėmis) nuvalomos dantų apnašos ir akmenys. Turintiems dantų implantų pacientams apnašos valomos specialiais, jų paviršiaus nebraižainčiais instrumentais. Dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais su pasta, dantų paviršiai tampa lygesni, glotnesni, todėl mažiau kaupiasi minkštas apnašas ir akmenys.

Nuvalius apnašas, atliekamos gydomųjų preparatų aplikacijos; kad dantys nebūtų jautrūs, specialiomis priemonėmis gydomi apsinuoginę dantų kakleliai.

Jei akmenų daug, visų pašalinti iš karto neįmanoma. Tai atliekama per kelis seansus.

 

„Air-flow“ metodas

Mūsų klinikoje profesionalus nuvalymas atliekamas naudojant „Air–flow“ sistemą.

„Air–flow“ – vienas naujausių dantų apnašų šalinimo metodų. Tai puikus ir neskausmingas būdas nikotino, kavos ar arbatos apnašoms nuvalyti bei dantims pašviesinti.

Šios procedūros metu vandens srovės ir suspausto oro pagalba kontroliuojamas kalcio karbonato (sodos) dalelių srautas yra nukreipiamas į danties paviršių, tarpdančių sritį ir lengvai išvalo pigmentinį apnašą net iš sunkiai pasiekiamų vietų.

Po „Air–flow“ procedūros būsite maloniai nustebinti natūraliai šviesia šypsena, komforto ir švaros pojūčiu burnoje.

Po procedūros

Atlikus profesionalią burnos higieną jums suteikiama asmeninės higienos konsultacija: bus išsamiai paaiškinta dantų valymo metodika, parinktos dantų priežiūros priemonės (pasta, šepetėlis, tarpdančių šepetėliai, dantų siūlas). Priemonės parenkamos labai individualiai, atsižvelgiant į klinikinę situaciją burnoje, įvertinus kliento naudojamų priemonių efektyvumą bei valymo įgūdžius.

 

Dantų priežiūra po procedūros

 

Rekomenduojama:

·      Po procedūros nevalgyti apie 1 val. ;

·      Pirmą parą vengti pigmentuoto maisto produktų (kava, arbata, raudonas vynas ir t.t.);

·      Jei buvo atliktas nuskausminimas, nevalgyti, kol jausite aptirpimą, bei nekandžioti aptirpusių lūpų bei liežuvio;

·      Jei buvo atliktos fluoridų aplikacijos, 24 val nevatoti pieno produktų.

 

Ar ši procedūra skausminga?

Dažniausiai burnos higienos procedūra nėra skausminga, tačiau jei pacientas turi jautrius dantis visada galima taikyti vietinę nejautrą – nuskausminti.

Kelias dienas po procedūros  dantys gali būti šiek tiek jautrūs, o dantenos sudirgusios.

 

Kaip dažnai reikia atlikti profesionalią burnos higieną?

Pas burnos higienistą rekomenduojama apsilankyti 1-2 kartus per metus. Tai priklauso nuo kiekvieno paciento burnos higienos kokybės, apnašų ir akmenų kaupimosi intensyvumo. Yra tokių žmonių, kuriems ši procedūra yra reikalinga net rečiau nei kas metus.

Išskirtiniais atvejais, kai pacientas serga sisteminėmis ligomis, periodonto ligomis, daug rūko, nešioja breketus ar turi genetinį polinkį padidėjusiam apnašų kaupimuisi, profesionalią burnos higienos procedūrą patartina atlikti kas 3-4 mėnesius

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie